Zachodniopomorskie Shorty '17

 
 
NABÓR DO KONKURSU ZACHODNIOPOMORSKIE SHORTY
ZAKOŃCZYŁ SIĘ.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZGŁOSZENIA!
 
 
Zachodnipomorskie Shorty '17 to już 7 edycja konkursu prezentującego najnowsze i najciekawsze produkcje filmowe twórców związanych z województwem zachodniopomorskim. Konwencja zgłaszonych prac jest dowolna, mogą to być: fabuły, dokumenty, reportaże, making of, video art, animacje, ale nie przekraczające 35 minut długości. Pokaz finałowy odbędzie się w czerwcu w ramach Szczecin European Film Festival '17, gdzie głosami publiczności i Jurorów zostanie wybrany zwycięzca.  
 
Ostateczny termin nadesłania zgłoszeń upływa 10.05.2017 r. W celu zgłoszenia filmu należy nadesłać poprawnie wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz kopię wglądową drogą mailową na competition@seff.pl; bądź na adres pocztowy: Stowarzyszenie OFFicyna, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, Polska z dopiskiem "Zachodniopomorskie Shorty '17".
 
Szczegóły odnośnie naboru znajdują się w Regulaminie Zachodniopomorskich Shortów '17. Zgłoszenie filmu do Konkursu Zachodniopomorskie Shorty '17 jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Zachodniopomorskie Shorty '17 oraz informacji zawartych na karcie zgłoszeniowej.
 
 
Organizator
Stowarzyszenie OFFicyna
 
Dyrektor festiwalu
Bartosz Wójcik, Polska
 
 

 

 

Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: