YELLOW PARTY / Bass Is Fundamental - czerwiec

 
 
Sobota 24.06.2017
 
YELLOW PARTY / Bass Is Fundamental
nie zmruż oka: DJ set Olah, Null PTR, Teoem – night party
Bulwary Szczecińskie
Wstęp wolny
Godz. 22:00  
 
Jeśli szukać dobrych kadrów filmowych to tylko w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Pięknie na rzecz festiwalu filmowego kadrować nam się będą bassowe dźwięki na Bulwarach Szczecińskich w Mobilnym Instytucie Kultury. Wszystko za sprawą nieocenionego Bass Is Fundamental, który sobotnią nocą dokona iście imprezowej selekcji tanecznych numerów. Za sterami: Olah, Teoem i Nullptr. Ich styl to mieszanka rytmów z Jamajki ze szczególnym uwzględnieniem jej klubowych odmian.
 
Nullptr, Teoem, Olah
 
Bass Is Fundamental to trójka szczecińskich selektrorów - Olah, Teoem i Nullptr. Ich styl to mieszanka rytmów z Jamajki ze szczególnym uwzględnieniem jej klubowych odmian. Poza klasycznymi gatunkami jak Dancehall czy Reggae w ich selekcji nigdy nie brakuje Ghetto Funków czy starego Hip-hopu. Najwytrwalsi doczekują się podkrętki poza granicę 170BPM gdzie parkiet wydeptywany jest w rytm RaggaJungle i DnB. 
 
 
Mobilny Instytut Kultury to czarny, wielofunkcyjny kontener, który przemierza Europę w prezentowaniu a także poszukiwaniu kultury i kreatywności. MiK może być sceną, galerią, kinem, teatrem a także doskonałą przestrzenią do spotkań i warsztatów. Realizowane są w nim przeróżne projekty w przestrzeniach wielkich, dużych, małych i jeszcze mniejszych miast. MIK w ramach Szczecin European Film Festival zamieni się w scenę DJ-ską.
 
 
Partner projektu:
 
 
 
 

Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: