Zaprezentuj się na konferencji Digital Cultures

 
Instytut Adama Mickiewicza, działający pod marką Culture.pl, ogłasza otwarty nabór dla polskich twórców, realizujących projekty cyfrowe i interaktywne.
 
Zapraszamy do nadsyłania prac do prezentacji w ramach konferencji DIGITAL CULTURES, organizowanej w Warszawie w dniach 25-⁠26 września 2017 roku. Celem Konferencji Digital Cultures jest pokazanie najciekawszych zjawisk, jakie zaszły w polskiej kulturze cyfrowej na przestrzeni ostatnich lat. Artyści oraz instytucje z całej Polski zaprezentują się przed gośćmi z Europy i USA. Zaproszeni eksperci przedstawią najbardziej aktualne trendy w światowej kulturze cyfrowej. Udział w konferencji jest również okazją do nawiązania krajowych i międzynarodowych kontaktów.
 
Nabór skierowany jest do twórców działających w obszarze mediów cyfrowych (artystów, filmowców, dziennikarzy, projektantów UX, projektantów gier, programistów, kuratorów, przedstawicieli instytucji kultury i innych), w tym również studentów. W obszarze zainteresowań organizatorów konferencji leżą szeroko rozumiane projekty cyfrowe i interaktywne: dokumenty interaktywne i internetowe, filmy interaktywne, gry, projekty trans- i crossmediowe, VR, rzeczywistość rozszerzona (AR) i inne. Nabór dotyczy tak projektów ukończonych jak i work-in-progress.
 
SZCZEGÓŁY i FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, dotyczące naboru znajdują się pod adresem: https://iam.pl/pl/open-call-digital-cultures
 
Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 CZERWCA 2017!
 
Szczegółowy program konferencji zostanie wkrótce opublikowany online. Wszelkie PYTANIA dotyczące open-⁠calla oraz formy prezentacji prosimy
kierować na adres: opencall@iam.pl
 
Partnerzy: Centrum Nauki Kopernik, Fundacja Indie Games Polska, Fundacja Pełne Zanurzenie, Biblioteka Narodowa, Kino U-⁠jazdowski.
 
dodane:: 2017-05-24
Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: